• Miniatura Baza firm Bluen Baza firm Bluen Spis firm Bluen. pl to narzędzie do wyszukiwania kontaktów i zaprezentowania innym użytkownikom własną witrynę a co za tym idzie – otrzymać większy ruch na stronie. Staramy się aby w nietuzinkowym katalogu były najwartościowsze witryny www. Istnieje możliwość administracji swoich, dodawanych wpisów. Spis firm Bluen został napisany w oparciu o nowoczesne projekty. Autorski skrypt będzie nieustannie modernizowany. Prezentowany indeks jest funkcjonalny dla Internautów, jak również pozycjonerów. Jakość naszego katalogu gwarantuje nowoczesny szablon.
 • Miniatura Baza firm i usług Info-firm.net Baza firm i usług Info-firm.net Baza Firm INFO-FIRM. NET. Darmowa reklama. Nowoczesne modyfikacje, prototypowe rozwiązania seo zapewniają skuteczne pozycjonowanie w internecie. Idealna forma reklamy internetowej. Bezpłatny i skuteczny sposób promocji oraz wartościowego pozycjonowania. Dodaj ofertę swojego przedsiębiorstwa i utwórz jej wizytówkę! Zwiększ obroty w swojej Firmie dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom.
 • Miniatura Katalog stron www Allie Katalog stron www Allie Moderowany indeks stron www – to skuteczny sposób na to, by można było promować usługi w profesjonalny oraz nowoczesny sposób na pozycjonowanie. Opisy do katalogów dopisywane są codziennie. Wykaz witryn w Allie podzielony jest tematycznie. Wypada z tej przyczyny dopasować dla siebie poprawną branżę a w następnie umieścić wpis witryny. Spis witryn www ALLIE.
 • Miniatura Allf katalogi stron Allf katalogi stron ALLF proponuje dodanie Państwa witryny do solidnych katalogów. To obecnie efektywny i niedrogi sposób na promocję własnej strony. Oferujemy multikody do branżowych, zadbanych katalogów stron. Każdy z katalogów posiada wysokie wskaźniki TR i PR. Nasze katalogi stron i katalogi firm są w właściwie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. Oferujemy bezpośrednie linki dofollow. Umieszczenie wpisu w katalogu z pewnością przyczyni się do wzrostu pozycji.

Terapia sensoryczna - spektrum.edu.pl

Terapia sensoryczna - spektrum.edu.pl Centrum Kompleksowej Terapii ''SPEKTRUM'' to poradnia specjalistyczna mieszcząca się w Grodzisku Mazowieckim. Ośrodek prowadzi konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, szkolenia dla rodziców oraz diagnozę zaburzeń psychicznych. Można tu także przejść diagnozę zaburzeń odżywiania oraz integracji sensorycznej. Zapewniona jest też terapia logopedyczna.  

Szczegóły strony https://spektrum.edu.pl:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Logopeda Aleksandra Reysner »

  Gabinet Pedagogoiczno-Logopedyczny prowadzony Aleksandrę Reysner mieści się w Poznaniu. Oferowana jest terapia logopedyczna dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Na stronie internetowej wyróżnione zostały objawy, jakie powinny zaniepokoić rodziców. Dodatkowo, prowadzona jest terapia pedagogiczna dla dzieci, które dotknięte są zaburzeniami rozwoju. Na stronie zapoznać można się z posiadanymi przez Aleksandrę Reysner certyfikatami oraz referencjami. Zamieszczona została także galeria fotografii.

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Logopedia.tx.pl gabinet logopedi i dysleksji »

  Terapeuta Logopedia.tx.pl, ze sporym doświadczeniem i praktyką w prowadzeniu zajęć z dysortografii, dysleksji, dysgrafii oraz leczenia wad wymowy. Szczególnie zapraszamy dzieci z trudnościami w nauce szkolnej z ortografii, czytania, pisania, poprawnego mówienia na zajęcia prowadzone w oparciu o specjalnie opracowane programy nauki. Indywidualna praca z dzieckiem to maksymalna skuteczność działań i powodzenie w szkole. Prowadzone zajęcia wzbogacają słownictwo i wiadomości ucznia, usprawniają pamięć, uczą pracy z tekstem, uczą logicznego myślenia, nauczają zasad pisowni, udoskonalają koncentracje uwagi.

  Data dodania: 15 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Logodob.pl- leczenie wad wymowy »

  Z wykształcenia jestem logopedą. Zajmuję się leczeniem wszelkich wad wymowy i komunikacji zarówno u dzieci jak również u dorosłych. Praca w charakterze logopedy, terapeuty logopedycznego sprawia mi dużo satysfakcji. Z wielką przyjemnością podchodzę do zajęć z dziećmi. Dzieci to w końcu nasz skarb i największy dar życia. W swojej pracy tak staram się prowadzić terapię aby dziecko bawiło się i chętnie przychodziło na zajęcia terapeutyczne oczywiście osiągając stosowne efekty. Na mojej stronie mogą Państwo poznać szczegóły oferty. Zapraszam również rodziców do działu Warto przeczytać w którym opisuję etapy rozwoju mowy praktycznie od urodzenia.

  Data dodania: 07 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda-terapeuta-nowysacz.pl »

  Jestem Logopedą z doświadczeniem, pracuje na terenie Krakowa, posiadam kilka lat praktyki w krakowskich gabinetach logopedycznych, gdzie uczyłam się takiej pracy pod okiem doświadczonych logopedów. Jeśli szukacie profesjonalnej pomocy dla swojego dziecka możecie zdecydować się na propozycje przygotowane przeze mnie. Postaram się o stworzenie takich propozycji, dzięki którym Wasze dziecko pokona problemy z wymową

  Data dodania: 16 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet logopedyczny wilanów - zajecialogopedyczne.pl »

  Terapia wad wymowy to moja główna propozycja. Moje zajęcia logopedyczne cieszą się dużą popularnością w Warszawie. Proponuję indywidualną diagnozę logopedyczną, dopasowanie terapii w warunkach domowych lub w gabinecie. Pomagam dzieciom w przedszkolach i innych placówkach edukacyjnych. Prowadzę kursy masażu Shantala dla rodziców pragnących poprawić funkcjonowanie organizmu najmłodszych.

  Data dodania: 11 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda w Krakowie - logoland.pl »

  Wszyscy rodzice, którzy mają jakiekolwiek zastrzeżenia wobec tego, jak mówi ich dziecko lub spodziewali się, że na danym etapie będzie sobie ono radziło z mową znacznie lepiej, serdecznie zapraszam do mojego gabinetu. Mój gabinet logopedyczny w Krakowie jest miejscem, gdzie mogę ocenić poziom rozwoju mowy dziecka i zestawić go z poziomem typowym dla dzieci w takim samym wieku, jak również oceni, czy nie istnieją na przykład jakieś fizyczne przeszkody na drodze dziecka do opanowania języka. Odpowiednia diagnoza i właściwe działania podjęte w jej wyniku to moja obietnica dla wszystkich dzieci i ich rodziców.

  Data dodania: 24 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Zambrów - mobilna-logopedia.pl »

  Pomagam tym osobom, które chcą poprawić i skorygować swoją wymowę. Logopeda Ewelina Dulas oferuje: profesjonalną pomoc logopedyczną, umożliwiającą zdiagnozowanie a także skuteczne redukowanie problemów z wymową, wysokie kwalifikacje oraz odpowiednie podejście do każdego klienta zapewniają doskonałą jakość świadczonych przez nas usług. Im sprawniejszy język, tym kontakt z otoczeniem skuteczniejszy i łatwiejszy. Ważne informacje, nowości specjalizacji medycznej - logopedii. Serwis internetowy dostarcza aktualne informacje o jednym z największych na świecie biznesów związanych z logopedią. Są tu wartościowe publikacje dla wszystkich zainteresowanych medycyną o specjalności logopeda.

  Data dodania: 13 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Sensorium.warszawa.pl autyzm terapia »

  Prezentujemy Państwu ofertę Centrum Terapii Nowoczesnej SENSORIUM w Warszawie. Proponujemy kompleksową opieką dla dzieci oraz młodzieży. Jednym z atutów naszej oferty jest jej wszechstronność. Zapewniamy konsultacje i pomoc specjalistów w zakresie logopedii, pedagogiki, psychologii, fizjoterapii oraz rehabilitacji. Oferujemy też multimedialną i interaktywną naukę języków obcych przy pomocy nanite-speakerów. Realizujemy terapię autyzmu, stosujemy Metodę Tomatisa, terapię SI, terapię psychologiczną i behawioralną. Szczegóły na temat działalności Centrum mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 02 2021 · szczegóły wpisu »