• Miniatura Baza firm Bluen Baza firm Bluen Spis firm Bluen. pl to narzędzie do wyszukiwania kontaktów i zaprezentowania innym użytkownikom własną witrynę a co za tym idzie – otrzymać większy ruch na stronie. Staramy się aby w nietuzinkowym katalogu były najwartościowsze witryny www. Istnieje możliwość administracji swoich, dodawanych wpisów. Spis firm Bluen został napisany w oparciu o nowoczesne projekty. Autorski skrypt będzie nieustannie modernizowany. Prezentowany indeks jest funkcjonalny dla Internautów, jak również pozycjonerów. Jakość naszego katalogu gwarantuje nowoczesny szablon.
 • Miniatura Allf katalogi stron Allf katalogi stron ALLF proponuje dodanie Państwa witryny do solidnych katalogów. To obecnie efektywny i niedrogi sposób na promocję własnej strony. Oferujemy multikody do branżowych, zadbanych katalogów stron. Każdy z katalogów posiada wysokie wskaźniki TR i PR. Nasze katalogi stron i katalogi firm są w właściwie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. Oferujemy bezpośrednie linki dofollow. Umieszczenie wpisu w katalogu z pewnością przyczyni się do wzrostu pozycji.
 • Miniatura Baza firm i usług Info-firm.net Baza firm i usług Info-firm.net Baza Firm INFO-FIRM. NET. Darmowa reklama. Nowoczesne modyfikacje, prototypowe rozwiązania seo zapewniają skuteczne pozycjonowanie w internecie. Idealna forma reklamy internetowej. Bezpłatny i skuteczny sposób promocji oraz wartościowego pozycjonowania. Dodaj ofertę swojego przedsiębiorstwa i utwórz jej wizytówkę! Zwiększ obroty w swojej Firmie dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom.
 • Miniatura Katalog stron www Allie Katalog stron www Allie Moderowany indeks stron www – to skuteczny sposób na to, by można było promować usługi w profesjonalny oraz nowoczesny sposób na pozycjonowanie. Opisy do katalogów dopisywane są codziennie. Wykaz witryn w Allie podzielony jest tematycznie. Wypada z tej przyczyny dopasować dla siebie poprawną branżę a w następnie umieścić wpis witryny. Spis witryn www ALLIE.

Logopedia Podkategoria: Logopedia

 • Firmy w katalogu firmowym »

  Unikalna baza firm posiada najciekawsze wpisy przedsiębiorstw. Przyjmujemy starannie rozwijane portale. Pozycjoner ma możliwość administracji swoich, dodanych witryn firmowych. Baza Katalog-firmy.biz została stworzona bazując o projekty w SEO. Jakość naszego katalogu gwarantuje autorski skrypt seokatalog i szablon.

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm »

  Baza stronnic internetowych, który charakteryzuje się dobrą optymalizacją pod wyszukiwarki internetowe. Dzięki czemu katalogi stron Infofresh zapewni dobrą moc po dodaniu witryny. Ponadto baza witryn Infofresh jest codziennie moderowana i nie ma w nim żadnych witryn śmieciowych i presell pages. Akceptujemy wyłącznie serwisy internetowe.

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Katalogi seo »

  Baza stronnic www ALL8. Dysponujesz stroną i pragnąłbyś powiększać jej oglądalność? Skutecznym miejscem by podnieść ruch, jest jej dołożenie do katalogu seo All8, który jest darmowy i ma niezwykle wielką wartość dla pozycjonowania. Trzeba pamiętać by zadbać o niepowtarzalny i intrygujący opis zgodny z naszymi wytycznymi, zawartymi w regulaminie. Zapraszamy dodatkowo do sprawdzania naszych zasobów w katalogu witryn internetowych, gdzie znajdziesz wiele ciekawiących informacji.

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron www Allie »

  Moderowany indeks stron www – to skuteczny sposób na to, by można było promować usługi w profesjonalny oraz nowoczesny sposób na pozycjonowanie. Opisy do katalogów dopisywane są codziennie. Wykaz witryn w Allie podzielony jest tematycznie. Wypada z tej przyczyny dopasować dla siebie poprawną branżę a w następnie umieścić wpis witryny. Spis witryn www ALLIE.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Baza firm i usług Info-firm.net »

  Baza Firm INFO-FIRM. NET. Darmowa reklama. Nowoczesne modyfikacje, prototypowe rozwiązania seo zapewniają skuteczne pozycjonowanie w internecie. Idealna forma reklamy internetowej. Bezpłatny i skuteczny sposób promocji oraz wartościowego pozycjonowania. Dodaj ofertę swojego przedsiębiorstwa i utwórz jej wizytówkę! Zwiększ obroty w swojej Firmie dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Baza firm Bluen »

  Spis firm Bluen. pl to narzędzie do wyszukiwania kontaktów i zaprezentowania innym użytkownikom własną witrynę a co za tym idzie – otrzymać większy ruch na stronie. Staramy się aby w nietuzinkowym katalogu były najwartościowsze witryny www. Istnieje możliwość administracji swoich, dodawanych wpisów. Spis firm Bluen został napisany w oparciu o nowoczesne projekty. Autorski skrypt będzie nieustannie modernizowany. Prezentowany indeks jest funkcjonalny dla Internautów, jak również pozycjonerów. Jakość naszego katalogu gwarantuje nowoczesny szablon.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Allf katalogi stron »

  ALLF proponuje dodanie Państwa witryny do solidnych katalogów. To obecnie efektywny i niedrogi sposób na promocję własnej strony. Oferujemy multikody do branżowych, zadbanych katalogów stron. Każdy z katalogów posiada wysokie wskaźniki TR i PR. Nasze katalogi stron i katalogi firm są w właściwie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. Oferujemy bezpośrednie linki dofollow. Umieszczenie wpisu w katalogu z pewnością przyczyni się do wzrostu pozycji.

  Data dodania: 04 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda »

  Gabinet logopedyczny Radom – Logozając – założony przez mgr Annę Jurek to bardzo przyjemne i ciepłe miejsce stworzone specjalnie dla maluchów z problemami wysławiania się. Tutaj maluszki w przyjemnej atmosferze będą ćwiczyć swoje niedoskonałości w dziedzinie rozmawiania grając w gry i zabawy. Można zadzwonić i skonsultować się: 662-279-452. Odwiedź stronę internetową www.logozajac.pl żeby przeczytać oferowane usługi terapii i pomocy dla Twojego dziecka. Dokładnie zdiagnozowana wada wymowy jest kluczem do powrotu do typowego egzystowania w otoczeniu.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niedosłuch u dzieci »

  Ćwiczenia ze zdjęciami to najlepszy i polecany przez logopedów sposób na przyswojenie pierwszych słów i zrozumienie związku pomiędzy ilustracją a realnym przedmiotem, postacią, sytuacją.
  Możesz wybrać dwa sposoby pracy ze zdjęciami:
  - pokazać dziecku wybrane zdjęcia z danej kategorii i odtworzyć nagrania lektorskie
  - skorzystać z ułożonych przez logopedów ćwiczeń tematycznych do danej kategorii. W tej opcji masz możliwość sprawdzenia stopnia rozumienia dziecka i wykonania testów na każdym etapie nauki

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium Psychologiczne Neurolines »

  Strona przedstawia informacje dotyczące sposobu funkcjonowania naszej placówki, dyżury specjalistów (lekarza, psychologa, pedagoga, logopedy, fizjoterapeuty). Znajdą tu Państwo cennik naszych usług, a także opis poszczególnych metod terapii min. terapii EEG Biofeedback, metody Warnkego, psychoterapii.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Aleksandra Reysner »

  Gabinet Pedagogoiczno-Logopedyczny prowadzony Aleksandrę Reysner mieści się w Poznaniu. Oferowana jest terapia logopedyczna dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Na stronie internetowej wyróżnione zostały objawy, jakie powinny zaniepokoić rodziców. Dodatkowo, prowadzona jest terapia pedagogiczna dla dzieci, które dotknięte są zaburzeniami rozwoju. Na stronie zapoznać można się z posiadanymi przez Aleksandrę Reysner certyfikatami oraz referencjami. Zamieszczona została także galeria fotografii.

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Logopedia-polski.pl logopeda dziecięcy »

  Szukacie Państwo logopedy w Warszawie? A może korepetycji z języka polskiego bądź takich usług jak lekcje dla studentów, sprawdzanie prac czy chociażby nauczanie polskiego obcokrajowców? W takim razie mgr Karolina Napierała, która prowadzi Centrum logopedii i języka polskiego jest w stanie pokazać Państwu pełen profesjonalizm. Więcej o usługach logopedycznych czy korepetycyjnych w jej wykonaniu można znaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Logopedia.tx.pl gabinet logopedi i dysleksji »

  Terapeuta Logopedia.tx.pl, ze sporym doświadczeniem i praktyką w prowadzeniu zajęć z dysortografii, dysleksji, dysgrafii oraz leczenia wad wymowy. Szczególnie zapraszamy dzieci z trudnościami w nauce szkolnej z ortografii, czytania, pisania, poprawnego mówienia na zajęcia prowadzone w oparciu o specjalnie opracowane programy nauki. Indywidualna praca z dzieckiem to maksymalna skuteczność działań i powodzenie w szkole. Prowadzone zajęcia wzbogacają słownictwo i wiadomości ucznia, usprawniają pamięć, uczą pracy z tekstem, uczą logicznego myślenia, nauczają zasad pisowni, udoskonalają koncentracje uwagi.

  Data dodania: 15 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Logodob.pl- leczenie wad wymowy »

  Z wykształcenia jestem logopedą. Zajmuję się leczeniem wszelkich wad wymowy i komunikacji zarówno u dzieci jak również u dorosłych. Praca w charakterze logopedy, terapeuty logopedycznego sprawia mi dużo satysfakcji. Z wielką przyjemnością podchodzę do zajęć z dziećmi. Dzieci to w końcu nasz skarb i największy dar życia. W swojej pracy tak staram się prowadzić terapię aby dziecko bawiło się i chętnie przychodziło na zajęcia terapeutyczne oczywiście osiągając stosowne efekty. Na mojej stronie mogą Państwo poznać szczegóły oferty. Zapraszam również rodziców do działu Warto przeczytać w którym opisuję etapy rozwoju mowy praktycznie od urodzenia.

  Data dodania: 07 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda-terapeuta-nowysacz.pl »

  Jestem Logopedą z doświadczeniem, pracuje na terenie Krakowa, posiadam kilka lat praktyki w krakowskich gabinetach logopedycznych, gdzie uczyłam się takiej pracy pod okiem doświadczonych logopedów. Jeśli szukacie profesjonalnej pomocy dla swojego dziecka możecie zdecydować się na propozycje przygotowane przeze mnie. Postaram się o stworzenie takich propozycji, dzięki którym Wasze dziecko pokona problemy z wymową

  Data dodania: 16 09 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Logopedia

Logopedia - nowa strona:

Adres: