Real PageRank 4    Trustrank 4.78   w sieci od 2010   BL 400k+   TF 32   CF 34

Salon Kosmetyczny Kraków

Active Woman. Miejsce, w którym budzimy świadomość. Active Woman, które mieści się w samym sercu krakowskiego Podgórza jest stworzoną z naszej pasji do rozwoju potencjału człowieka przestrzenią, w której dbamy o: zdrowie, urodę, spokój umysłu i ukojenie duszy.
Tworzymy wspólnie wyjątkowa przestrzeń pracy w pasji i twórczej kreacji dla wzrostu świadomości i dobrego samopoczucia każdego kto z nami się spotka. Studio istnieje już od 1995 roku, a nasze długoletnie doświadczenie, profesjonalizm, i miłość do człowieka przyczyniły się do tego, że na stałe wpisaliśmy się w świadomość mieszkańców miasta, jako miejsce w którym znaleźć można chwile relaksu i odprężenia, oraz oddalić się od świata chaosu i goniącego czasu.
Active Woman to kameralne Studio z wielką duszą. Klub nasz został założony przez Dr Grażynę Kołomyjską, jedną z czołowych specjalistów z zakresu profilaktyki zdrowia, terapii przeciwstarzeniowych oraz kinezygerontoproflilaktyki i prowadzony jest wspólnie z córką, mgr Paulina Kołomyjską, specjalistą odnowy psychosomatycznej, terapeutką pracy z ciałem, która od lat pogłębia swoją wiedzą dotyczącą zdrowia holistycznie rozumianego oraz rozwoju duchowego i psychicznego.
Rodzinna kamienica, w której działa Studio, domowa atmosfera, tradycja, umiejętności, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, gwarantują profesjonalne, najwyższej jakości, indywidualne podeście do każdej osoby i gwarantują wysoką jakość usług.

Szczegóły strony https://active-woman.pl: