Real PageRank 4    Trustrank 4.78   w sieci od 2010   BL 400k+   TF 32   CF 34

Labioplastyka - zabieg w Katowicach.

W Katowicach Labioplastyka dostępną jest m. in. w LabocaClinic na ulicy Stawowej w samym centrum. Zabieg przeprowadzany zgodnie z zasadami sterylności oraz sztuką lekarską. Poprzedzony jest konsultacją oraz kwalifikacją, badaniami dodatkowymi: morfologia, kreatynina, jonogram, glikemia, OB., ewentualnie CRP. Inne badania ewentualnie zlecane przy kwalifikacji. Ważny jest dogodny termin dla pacjentki, tak aby jak najmniej kolidowało to z codziennością i jak najmniej wpływało na obowiązki zawodowe.
Labioplastyka jest zabiegiem, z którego coraz częściej korzystają kobiety. Zabieg z zasady nie jest skomplikowaną procedurą medyczną w porównaniu do innych. Przebiega szybko i nie wymaga znaczącej rekonwalescencji. Kobiety jakie decydują się na wycięcie warg sromowych mniejszych uskarżają się na fakt, iż wg nich okolica intymnie źle wygląda. Część kobiet uskarża się na dolegliwości bólowe tej okolicy, które są wywołane drażnieniem warg poprzez obcisłą bieliznę, spodnie, siodełko od roweru, itp. Po około 30 minutowym zabiegu problem można bezpowrotnie usunąć i cieszyć się komfortem życia na wyższym poziomie, być bardziej aktywnym, spełnioną.
Zabieg musi być wykonany zgodnie ze sztuką lekarską w warunkach spełniających kryteria sterylności. Po zabiegu wargi sromowe mniejsze częściowo będą obrzęknięte. Obrzęk systematycznie każdego dnia będzie ulegał zmniejszeniu, ostatecznie po kilku tygodniach całkowicie zniknie. Uciążliwe to może być w pierwszym tygodniu po operacji, następnie nie powinien wpływać na proste obowiązki w codzienności.
Czasami jednoczasowo proponuje się wycięcie nadmiaru tkanki okolicy łechtaczki, tak aby okolica intymna zyskała na symetrii w odpowiednich proporcjach o naturalnym wizualnym odbiorze. Szew chirurgiczny założony okołozabiegowo jest szwem samowchłanialnym, który zanika do 2-4 tygodni po Labioplastyce.
Labioplastyka wykonana prawidłowo całkowicie i skutecznie rozwiąże kobiece problemy. Efekt jest trwały, nie wymagane są dodatkowe procedury chirurgiczne. Wpływ wagi, otyłości, ciąży, planów ciążowych jest bez znaczenia. Zabieg wykonywany jest w oddziałach ginekologii i położnictwa oraz komercyjnie w wielu ośrodkach medycznych. To Państwo decydują, komu zaufają, a cena nie może być priorytetem w wyborze placówki. Cennik Labioplastyki zaczyna się od około 2000PLN do 3500PLN w zależności od faktu czy są wliczone w koszt wizyty kontrolne czy też nie, warto o ten fakt dopytać na samym początku, przed Labioplastyką.
Ważny też jest łatwy kontakt z lekarzem, jego dostępność w okresie pooperacyjnym, zwłaszcza w pierwszych kilku dniach oraz tygodniach. Czasami zdarzają się niepokojące objawy, które powinny być zgłoszone lekarzowi. Lekarz musi ocenić obecny stan fizykalny i podjąć dalsze słuszne działania. Wpływa to też na komfort psychiczny pacjentki.

Szczegóły strony https://estei.pl/wargi-sromowe.html: