Real PageRank 4    Trustrank 4.78   w sieci od 2010   BL 400k+   TF 32   CF 34

Wetkarma - karma dla zwierząt

Jesteśmy specjalistycznym sklepem internetowym, mamy też dwa sklepy stacjonarne, w którym znajdziesz niezdbędne akcesoria i karmy dla Twojego Zwierzaka. A jeżeli czegoś nie znajdziesz to nas poinformuj a dołożymy wszelkich starań, aby rozszerzyć nasz asortyment. Nasz sklep istneje od 2007 roku. Nasza ekipa to nieprzypadkowi ludzie, których łączy pasja i miłość do zwierząt, mamy specjalistów od piesków, kotków, gryzoni, gadów. Zawsze chętnie doradzimy, podzielimy się radą oraz własnym doświadczeniem. Bardzo zależy nam abyś Ty był usatysfakcjonowany a Twój Pupil był radosny!
Wetkarma. pl to zoologiczny sklep internetowy, oferujący towary pochodzące tylko i wyłącznie od producentów i oficjalnych dystrybutorów. U nas znajdziesz towary na każdą kieszeń. Dla stałych Klientów przygotowaliśmy program lojalnościowy z fantastycznymi nagrodami.
W naszej ofercie znajdziesz: Wiejska Zagroda. Prosty i dobrze dostosowany skład karmy pozwala zaspokoić potrzeby naszych pupili. Purina – kompletna karma dla psów i kotów, utworzona z wyselekcjonowanych preparatów oraz naturalnych prebiotyków. Karma dostosowana do potrzeb Twojego pupila, dla każdego rozmiaru czy wieku. Sprzedajemy też: Preparaty przeciw pasożytom. Ochrona przeciw pchłom i kleszczom. Witaminy i probiotyki na zdrową skórę i sierść, na stawykości lub na odporność. Kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji – mydła, odżywki.

Szczegóły strony https://wetkarma.pl: