Real PageRank 4    Trustrank 4.78   w sieci od 2010   BL 400k+   TF 32   CF 34

Sklep dla Amazonek w Warszawie - ekoamazonka.pl

Sklep Eko Amazonka to sklep online oferujący produkty dla Amazonek - dla pań które są w trakcie lub po leczeniu onkologicznym obejmującym operację / chemioterapię / radioterapię / hormonoterapię. Wiemy jak ważny jest dobór odpowiedniego nakrycia głowy na czas leczenia czy też odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych. Założycielem sklepu Eko Amazonka jest właśnie Amazonka po leczeniu onkologicznym, która od kilku lat robi sama domowe kosmetyki i prowadzi bloga na którym zamieszcza na nie przepisy (www. zielonysłoiczek. pl).
W ofercie sklepu są najlepsze kosmetyki o delikatnym działaniu i naturalnych składach. Znajdziesz tutaj wszystkie podstawowe artykuły od dezodorantu, przez kremy, peelingi, czy pomadki po świece i sole do kąpieli. Warto przestawić się na naturalną pielegnację.
W sklepie Eko Amazonka zakupisz dobrej jakości, bawełniane lub bambusowe nakrycia głowy na czas leczenia onkologicznego czy też w przypadku problemów z łysieniem. Są to gotowe do założenia ozdobne turbany na głowę w kilkunastu fasonach i wielu kolorach, czy chusty z szarfami do zawiązania z tyłu lub z boku głowy. Nasze nakrycia głowy szyte są w Polsce, są piękne, delikatne i stylowe - zapoznaj się z naszą ofertą na stronie: https://ekoamazonka. pl/

Szczegóły strony https://ekoamazonka.pl: