Real PageRank 4    Trustrank 4.78   w sieci od 2010   BL 400k+   TF 32   CF 34

EkoChatka - sklep ekologiczny

Ekochatka to działający od wielu lat sklep ekologiczny ze zdrową żywnością, kosmetykami i środkami czystości. Znajdziesz w nim szeroki wybór produktów niezbędnych w zdrowej kuchni. Od A do Z wyposażysz dom przyjazny środowisku, dbając równocześnie o dobrą kondycję domowników.
Asortyment sklepu ekologicznego Ekochatka, to pierwszej kolejności zdrowa żywność od ekologicznych producentów. Dostaniesz tutaj szeroki wybór produktów bezglutenowych, wegetariańskich, wegańskich oraz dla dzieci. Dla smakoszy kawy, herbaty i win, także znajdą się rarytasy prosto od Matki Natury. Bez pestycydów, bez polepszaczy smaku, bez sztucznych barwników. Dla jeszcze lepszego wsparcia zdrowia, sięgnij po superfoods oraz naturalne suplementy - to równiez znajdziesz w sklepie ekologicznym Ekochatka!
Zadbaj o siebie również od zewnątrz! Naturalne kosmetyki, kremy, szampony i odżywki, są przyjazne nawet dla wrażliwej skóry. Na koniec, wymień toksyczną domową chemię na naturalne, pięknie pachnące, skuteczne odpowiedniki!
Sklep ze zdrową żywnością Ekochatka powstał z miłości do Natury i troski o zdrowie. Jeśli mieszkasz w Krakowie, odwiedź go stacjonarnie - mieści się na ulicy Legendy 3. Jeśli nie, możesz dokonać wygodnych zakupów online! Dokładne opisy produktów z uwzględnieniem składów, certyfikatów i makroskładników ułatwią Ci wybór. W razie pytań, obsługa służy pomocą na czacie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ekologicznego sklepu Ekochatka!

Szczegóły strony https://ekochatka.pl: