Real PageRank 4    Trustrank 4.78   w sieci od 2010   BL 400k+   TF 32   CF 34

Suerte - Wycieczki i Zwiedzanie

SUERTE Usługi Przewodników i Pilotów Wycieczek. Jesteśmy firmą działającą w branży turystycznej od 2013 roku. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z ośrodkami kultury, szkołami, urzędami czy innymi firmami pozwala nam coraz lepiej wykonywać nam nasze usługi.
W swojej działalności zajmujemy się przede wszystkim: Organizacją spacerów z przewodnikiem miejskim we wszystkich większych miastach w Polsce, Organizacją wycieczek jednodniowych m. in. z Warszawy, Krakowa i Gdańska, Pilotażem wycieczek po Polsce i Unii Europejskiej. Jeśli szukasz doświadczonego przewodnika miejskiego na siebie lub dla kogoś innego, zapraszamy do kontaktu. Oprowadzamy osoby indywidualne i grupy zorganizowane. Organizujemy również autokarowe wycieczki jednodniowe po Polsce. Każda z takich wycieczek to niezapomniane przeżycie, ciekawe historie i fajna zabawa. Nasze wycieczki staramy się realizować kompleksowo - zapewniamy przejazd nowoczesnym autokarem, ubezpieczeni NNW, wstęp do atrakcji znajdujących się w miejscu docelowym, zwiedzanie z przewodnikiem czy posiłek.
Jednak każda z naszych usług, jej ostateczny plan, zawsze uzgadniana jest z klientem. To Państwo wiedzą czego oczekują. My staramy się tylko odpowiednio dobrać najlepsze rozwiązania do waszych oczekiwań. Po więcej informacji zapraszamy na www. suerteprzewodnicy. pl

Szczegóły strony https://www.suerteprzewodnicy.pl: