Real PageRank 4    Trustrank 4.78   w sieci od 2010   BL 400k+   TF 32   CF 34

Producent etykiet samoprzylepnych - tnt-label.eu

Firma TNT Label to europejski producent etykiet samoprzylepnych do różnych zastosowań w różnych gałęziach przemysłu oraz dystrybucji. Mamy w ofercie sporą gamę etykiet papierowych, foliowych oraz etykiet długowiecznych. Sprzedajemy etykiety, a także etykiety długowieczne do wszystkich branży przemysłowych między innymi na środki ochrony roślin. U nas na stronie internetowej można zapoznać się z pełną ofertą etykiet, a także rożnych form druku, w naszym firmowym sklepie internetowym można kupić wybraną etykietę i zlecić drukowanie na etykietach. Sprzedajemy nasze materiały do większości państw Unii Europejskiej.
Wielobarwne etykiety samoprzylepne to jedno z najpopularniejszych zastosowań potrzebnych w sprzedaży, nastawionych na promocję, a także uwypuklenie kolejnych {produktów marek. Muszą zawsze informować potencjalnych użytkowników o składzie wybranego produktu, oraz przykuć ich uwagę, zwiększyć ciekawość produktem, w końcowym efekcie namówić do zakupu. Naszym odbiorcom sprzedajemy między innymi wielokolorowe naklejki wyprodukowane z papieru i folii samoprzylepnej. Charakteryzują się one wyjątkowymi parametrami stosowania masy klejowej, dopasowanego do wymagań produkowanych przez nas etykiet samoprzylepnych, a także laminatu.
Etykiety termiczne na roli produkowane są z papieru termicznego, wykorzystywane do drukowania z pominięciem kalki barwiącej. Etykiety termiczne na roli są mniej odporne na ekspozycje na światło, wilgotność oraz porysowania, z tego powodu używa się ich przy znakowaniu produktów, przy których informacje nie będą długotrwałe. Etykiety będą poddawane ekspozycji na światło dzienne, a także wystawiane na działaniu wysokiej temperatury
Etykiety długowieczne pozostaną wyraźne w trakcie całego okresu ich użytkowania. Minimalny okres żywotności takiej etykiety to trzy lata. Etykiety stosowane są w połączeniu z klejami, które dobrane są odpowiednio do powierzchni. Wytwarzane są głównie z PET, poliamidu (nylon), PVC.
Zwracając uwagę na niezwykłą trwałość, etykiety foliowe znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieją uwarunkowania, które wykluczają wykorzystanie etykiet papierowych. Ich struktura zapewnia długoletnią gwarancję zachowania odpowiedniej formy oraz wyrazistość nadrukowanej na nie informacji. Etykiety foliowe cechują się odpornością na promienie słoneczne oraz działanie kwasów, i ekstremalnych temperatur.

Szczegóły strony https://tnt-label.eu: