Real PageRank 4    Trustrank 4.78   w sieci od 2010   BL 400k+   TF 32   CF 34

FK Deweloper Bydgoszcz - nowe mieszkania na sprzedaż

Z FK Deweloper szukając własnego M, bliźniaka czy domku szeregowego celujesz naprawdę wysoko. Niezależnie od tego jakim budżetem dysponujesz jesteśmy otwarci na negocjacje i pomoc w Twoich poszukiwaniach. Jesteśmy na rynku nieruchomości od lat. Pierwsze kroki stawialiśmy w Bydgoszczy i wciąż to w jej okolicach realizujemy najwięcej inwestycji. Z biegiem czasu rozwinęliśmy skrzydła na sąsiednie obszary i inne województwa. Każdorazowo prowadzimy kilka inwestycji naraz. Nie ograniczamy się tylko do jednego typu zabudowania. Posiadamy i systematycznie chcemy posiadać pełną ofertę dla naszych klientów. Niezależnie od tego czego poszukujesz prawdopodobnie mamy to w swojej ofercie. Aktualnie dysponujemy 4-roma realizacjami nieopodal Bydgoszczy:
- Dolina 39, kameralne mieszkania w bloku wielorodzinnym. Dla osób lubiących życie w sąsiedztwie w przyjemnej i bezpiecznej okolicy.
- Przypki to projekt o zabudowie bliźniaczej. Ściany budynku są grube a sąsiedztwo nieinwazyjne.
- Zielone Zacisze, charakteryzuje się największym zainteresowaniem klientów. To tutaj zaledwie parę kilometrów od Bydgoszczy znajdziesz spokój i ciszę, będziesz miał bliskość sąsiedztwa a ogrodzona całość da poczucie bezpieczeństwa. Wszystko otoczone piękną aurą terenów zielonych.
- Prosta 1. Blok o niskiej zabudowie. Kilkanaście kameralnych mieszkań. Przemyślana strefa rekreacyjna i strefy zieleni. Łatwość parkowania każdego dnia i oczywiście bardzo łatwy dojazd do centrum miasta.
Co więcej, możemy wykonać realizację naszego projektu lub Państwa projektu na waszej działce. Działamy nie tylko na zasadzie deweloper - klient ale również na zasadzie współpracy. Oprócz nowych mieszkań na sprzedaż jesteśmy gotowi na niestandardowe formy współpracy. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem sprzedaży w Bydgoszczy.

Szczegóły strony https://www.fkdeweloper.pl: